עיצוב פנים

הסוד לעיצוב פנים מושך וטוב הוא חלוקה אידאלית ומשולמת של האיזורים החושבים בחלל הביתה. תכנון אופטימלי של ארגון וסדר הבית מבחינת עיצוב הפנים בטרם ניגשים למלאכת הבנייה היא מחשבה שתתן בית מסודר, נוח וקל לכל הדיירים בו. בית שמעוצב טוב, בית שנראה טוב.

כל אחד היה שמח לקבל את הנגישות הנוחה ביותר לכל חדר בבית שלו, תיכנון אופטימלי ומדוייק לחללים השונים בבית יתנו נגישות שכזו. ארגון הוא כלי מפתח במחשבה על עיצוב פנים. איפה כדאי לשים את הארון החדש. מהו הגודל הנכון ביותר למטבח. שאלות כאלו ורבות הן חשובות בתהליך עיצוב פנים הבית. כי כאשר יש סדר יש ארגון הגיוני ויעיל. ארגון אשר יגרום לתוצר הסופי להיות הרבה יותר טוב.

עיצוב פנים צריך להיות מתוכנן לטעם הלקוח, עיצוב אשר יעביר בדיוק את המסר, את האווירה, את החוויה שהלקוח מעוניין לשדר לו, לשאר המשפחה בבית ולאורחים אשר באים לבקר, כאשר הלקוח מתכנן את עיצוב הפנים בדיוק בצורה שהוא חשב, שהוא חלם, שהוא רצה – הוא נהנה יותר מהתוצאה הסופית של התהליך ובכך מרגיש שהוא אכן הגיע לממלכה שלה. למקום הקדוש ביותר. לחלל בביתו. צבע אשר משתלב בצורה חלקה ומקסימה בכל חדר בבית. גימור מדוייק ומתאים בדיוק כפי שצריך. תאורה מתאימה ומחמיאה לכל איזור שתעניק משמעות לכל מקום. בחירה של עיצוב פנים לבית הוא בעל משמעות חשובה ורבה. ככל שהלקוח יקפיד על עיצוב איכותי, מזמין ומרשים כך גם הוא וגם שאר המשפחה והאורחים אשר נכנסים יהנו מהבית.

עיצוב פנים צריך להיות ייחודי ומיוחד ולכן רק מעצב פנים מוסמך יוכל לקלוע בול לפי בקשת הלקוח, בשנים האחרונות תחום זה גדל והתפתח. כיום ניתן לעצב כל חדר וחדר בדיוק לפי המחשבה והקונספט העיצובי. עיצוב היוצא מגדר הרגיל ומעניק משמעות נוספת ועמוקה אף יותר למקום. הבחירה היא אין סופית והרשימה גדולה. עיצוב פנים מספק את המענה המושלם לצרכים של הלקוח והבחירה הטבעית והרצוייה שלו – עיצוב מותאם אישית לכל חדר בבית שרק יבחר.

החשיבות בעיצוב פנים בהתאמה אישית היא האפשרות לבחור לדוגמא את מערכת הישיבה של הסלון עם המטבח. המטבח אשר נחשב כצורך אישי של כל אדם הוא בעל משמעות. כאשר נותנים לו את ההתאמה הפרקטית לעיצוב הסלון נוצרת התאמה עיצובית מושלמת היכולה לשלב את הסלון והמטבח כחלל אחד מיוחד. ההתאמה שתיתן פרקטיות ונוחות ותשדרג כל בית עם טאץ' חדש ואפקטיבי. כמו השדרוג של לוגו טוב בהתאמה לתחום העסק כך גם בחירה של עיצוב פנים המתאים לקונספט העיצובי של החלל הנבחר יכול לשדרג כל בית ולהראות עיצוב מנצח שכל מי שנכנס לבית התפעם כל פעם מחדש.