קבלן מפתח – הגורם המקצועי לניהול הפרוייקט

קבלן מפתח הינו הגורם המלווה את הלקוח בכל שלב ושלב בפרויקט, פיקוח על קבלני המשנה ושאר צוות העובדים יבטיחו עבודה הנעשית בצורה הטובה ביותר ובכך ניהול נכון של התקדמות הפרויקט בכל שלב ושלב בתהליך.

השירות אותו קבלן מפתח מספק הינו חשוב והכרחי לביצוע תקין ואיכותי של פרויקט בנייה. כאשר ישנו מעקב צמוד וליווי לאורך כל השלבים השונים של תהליך הבנייה ישנו ביטחון, אמינות ואיכות שהפרויקט יבוצע ברמה הגבוהה ביותר על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר הקיימים בתחום.

קבלן מפתח

אנחנו חברת שיפוצים AZiNCOT רואים חשיבות רמה בבחירת קבלן מפתח בעל ידע וניסיון, קבלן מפתח שנותן תמורות ומוודא עם הלקוח שהעבודה המתבקשת נעשית בפועל בשטח. בזמן אמת לכל אורך הדרך. כך מגיעים לתוצרים הטובים ביותר וההחלטות היעילות ביותר.

יש לכם פרויקט בניה לבצע? בואו נעשה את זה ביחד!
צרו איתנו קשר ונשמח ללוות אתכם בתהליך.

 

הסיבה העיקרית לבחירת קבלן מפתח הוא עקב כך שתהליך בניית הבית הינו תהליך הלוקח זמן. היות אורך התהליך ומורכבתו נדרש אדם מקצועי בשטח שיהיה העיניים של הלקוח בשטח. ההגנה האולטימטיבית אשר תמנע טעויות ונזקים. בדיוק כמו עסק המעוניין בתהליך של מיתוג עסקי הוא פונה לחברה המובילה ביותר שקיימת בתחום כך גם צריכה להיעשות בחירה של פרויקט בנייה כי כאשר העבודה נעשית על ידי עובדים מקצועיים המשתמשים באמצעים המתקדמים ביותר כדי לקדם את פרויקט הבניה הפרויקט נעשית בצורה הטובה ביותר ע"י עובדים המשתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ללא פשרות ובהתאם לתקציב המתבקש.

קבלן מפתח הוא הגורם המקצועי ביותר שאפשר לבקש. הוא עושה את ההבדל בין עבודה בינונית לעבודה גבוהה או בין עבודה ממוצעת לעבודה מצויינת. כל לקוח מעוניין לקבל תוצר איכותי ברמת הגימור הגבוהה ביותר. קבלן שיפוצים (הידוע לעיתים גם כקבלן מפתח) הוא האדם האמין ביותר שאפשר לפנות. אדם שיודע בדיוק מה העלויות החומרים בשוק ומתאים בדיוק את תהליך הבנייה לפי התקציב ורצון הלקוח. קבלן מפתח ישים לב לכל פרט ופרט בתהליך תוך כדי הקפדה על לוח זמנים מדוייק ומותאם בדיוק לדרישות הלקוח.

מדוע מומלץ לפנות לקבלן מפתח בכל תחילת פרוייקט?

השכרת שירותיו של קבלן מפתח היא הידיעה שהכסף שלך בטוח ומוגן וביתך נבנה כראוי. הלקוחות אשר מחליטים לעבוד בלעדיו לפעמים יוצרים מצב של חריגה מהתקציב, ביצוע ברמה נמוכה, נזקים עתידיים וחריגה מהלוח הזמנים אשר תוכנן לתהליך הבנייה. תהליך הבנייה דורש תכנון ופיקוח בנייה, ולכן בנייה לקבלן מפתח ייתן את הטריגר אשר יבטיח את הצלחת הפרויקט ותוצר מוגמר איכותי. אנחנו ב- AZiNCOT  עובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומקפידים על כל פרט כדי להבטיח את הצלחת הפרויקט בדיוק כפי שתוכנן.

בחירה בקבלן מפתח עוזרת לכם להגשים את החלום, לדעת שכל שלב בתהליך הבנייה נעשה בצורה הטובה ביותר כאשר יש מישהו שמפקח, מלווה ודואג שהחלום שלכם יהפוך למציאות.