שיפוץ משרד

אנחנו מבלים במשרד המון שעות במהלך היום, חלקנו אפילו יותר מהזמן אשר אנחנו בבית. לכן חשוב שהמקום שאנחנו מייחסים אותו כבית השני שלנו יהיה מקום יפה ואיכותי עם נראות טובה שנרגיש כאילו שאנחנו בבית, נרגיש נוחות להיות בו כי חלק גדול מההנאה שלנו בעבודה זה איך שהמשרד נראה, וכאשר המשרד נראה טוב- העבודה נעשית הרבה יותר טוב. שיפוץ משרד, עכשיו זה הזמן להוסיף למראה המשרדי טאץ' עיצובי שיזניק את תפוקת העבודה ויגרום גם לעובדים וגם ללקוחות להתרשם מהמקום… כל פעם מחדש.

תכנון מוקדם של שיפוץ משרד הינו דבר הכרחי ונחוץ בכך שתכנון המותאם אישית לרוח המשרד ומה שהוא משדר משפר פלאים את הסיכוי לשיפוץ משרד בדיוק לפי בקשת הלקוח. בקשה שתיתן לו משרד משופץ ונוח. תכנון חכם בשלבים המוקדמים מגדיל את הסיכויים לכל בעל עסק בשלב שיפוץ משרד. כדי שהשיפוץ יהיה מוצלח יש צורך בתכנון פרואקטיבי. אשר ייתן בדיוק את הסדר הארגוני ובכך יאפשר את ההתמקדות בדיוק לפי צרכי העובדים עם שקיפות מלאה וניצול מיטבי של תנאי השטח של המשרד. לכן תכנון מראש ייתן לנו בדיוק את המידע הנחוץ להתחיל ולעבוד על שיפוץ משרד אשר יהיה מצד אחד ייחודי ואידאלי ומצד שני יהיה בדיוק לפי צרכי המשרד, בין אם זה משרד אשר מקבל המון לקוחות, משרד אשר העובדים יושבים רוב הזמן מול המחשב או משרד שהוא גם עסק ויש אינטראקציה רבה ותזוזה של העובדים והלקוחות, כל המידע המקדים הזה יעזור בכל שלב ושלב בתהליך שיפוץ משרד ובכך ייתן תוצר מוגמר בדיוק לפי מטרות העסק.

תכנון שכזה חוסך המון כאבי ראש שעלולים לצוץ ולהציק בזמן הפרויקט של שיפוץ משרד ויש לבצע מספר שלבים כדי לסייע בתהליך החידוש הזה בצורה החלקה והטובה ביותר ולחזק בדיוק את מטרות השיפוץ:

  • מהם הגורמים המניעים את החידוש? (למשל עדכון מערכות תשתית, התקנת טכנולוגיה חדשה, שדרוג גימורים, דיירים חדשים, שינויי הפונקציה של השטח, רצון לשפר אסתטיקה)
  • אילו סוגיות ישפיעו על לוח הזמנים של הפרויקט? האם יהיה ניתן להמשיך לעבוד בזמן השיפוץ או שזה יהיה כרוך במעבר למשרד חלופי?
  • מהו תקציב הפרויקט? האם יש צורך להשתמש בכל מה שהקוצב למטרות השיפוץ? האם נשאר כסף בצד למקרה שיהיה צורך בדבר נוסף?
  • האם חברת השיפוצים תצטרך להתמודד עם גורמים שונים כגון רשויות רגולטוריות במהלך השיפוץ?

אחד האלמנטים החשובים ביותר בזמן שיפוץ משרד הוא העסקת אנשי מקצועי הנכונים ביותר לפרויקט זה. חיפוש מקדים של חברת שיפוצים מומלצת היא אלמנט מרכזי בהתחלת כל פרויקט שיפוץ. כאשר קיבלתם פידבקים מלקוחות החברה מהעבר, קראתם ביקורות והמלצות ברשת, עשיתם מחקר מקדים וראיתם פרויקטים שונים של החברה אתם תוכלו לדעת בדיוק שבחרתם את החברה המתאימה ביותר לתפקיד. חברה המציעה שיפוץ משרד וגם עיצובו היא בחירה מומלצת ורצויה, בחירה שחוסכת זמן וכסף רב ונותנת שקט ונחת לבעל העסק שהמשרד שלו לאחר השיפוץ .. יהיה בדיוק כפי שהוא רוצה.