קבלני שיפוצים בשני מישורים

קבלן שיפוצים הוא עמוד התווך של הפרוייקט והחוליה המקשרת בין כל הגורמים. בחברת AZINCOT אנו מציעים לכם חבילה של ״הכל כלול״ משלב התכנון והעיצוב ועד לניקיון הבית וקבלת המפתח כי עבודות שיפוצים מתחילים בביטחון.

אנו שני קבלני שיפוצים העובדים בשני מישורים:

ניהול עבודה -  מנהל עבודה אשר מפקח ומתווך בין כל בעלי המקצוע ודואג שהכל יעשה על-פי התקן ולוח הזמנים.

עיצוב ואדריכלות פנים - ניהול ע"י אדריכל פנים ובוגר מכללת שנקר, יתרון המאפשר לו לבצע עבודה של קבלן באיכות של מעצב תוך תשומת לב לפרטים ולגימורים הכי קטנים.

השילוב המנצח הזה מבטיח תוצאה ברמה הגבוהה ביותר תוך תהליך עבודה יעיל ומקצועי.

לפני כל תחילת עבודות שיפוצים אנו קובעים פגישת יעוץ ללא עלות, עם הקבלן הראשי ומעצב הפנים שלנו על מנת להבין את הצרכים והרצונות שלכם, וכדי לגבש קונספט עיצובי עבור הדירה שלכם. שילוב של קבלני שיפוצים ומעצבי פנים מבטיח תוצאות!

לקביעת פגישת ייעוץ עוד היום - התקשרו למספר  077-2305152 

לאחר הפגישה תקבלו הדמיה ממוחשבת של תוכנית אשר תמחיש לכם איך תראה הדירה לאחר השיפוץ. רק לאחר שתאשרו את התכנית, נתחיל בתהליך העבודה. כאשר עבודות שיפוצים נעשים בצורה מסודרות עם קבלני שיפוצים מגיעים לפתרון אפקטיבי.

קבלני שיפוצים מומחים זו התשובה בשבילך!

אתם עומדים במרכז הבית או המשרד שלכם, מסתכלים לעבר הסלון, המטבח, הקירות, הוילונות ואומרים לעצמכם שהגיע הזמן לערוך שיפוץ. המילה שיפוץ טומנת בחובה קונוטציות לא נעימות של רעש, לכלוך, אי עמידה בזמנים, הוצאת כספים והתעסקות בלתי פוסקת בנעשה בבית או במשרד, אך כיום, הדבר לא חייב להיות כך. יש פתרון לעבודות השיפוצים. השלב הראשון בכל החלטה על שיפוץ היא מציאת קבלני שיפוצים מהטובים ביותר בתחום, אלו שיהיו אחראים על ההליך, על כן הם אלו אשר מחזיקים את המפתח לעבודות שיפוצים בידיים טובות.

כאשר אנו עתידים לבחור קבלני שיפוצים הדבר אינו מסתיים בהמלצה של חבר או מכר. ישנם מקרים בהם ישנה כימיה בין הלקוח לבין קבלן השיפוצים, דבר שיכול באופן מפתיע להפוך את חווית השיפוץ למוצלחת וחיובית. ישנם מקרים בהם החבר שהמליץ לך על קבלן השיפוצים שלו מרגיש מחויבות להמליץ עליו כדי להצדיק את הבחירה שלו. במקרים כאלה ובמקרים אחרים עדיף ואף רצוי להכניס משתנים נוספים לבחירה ולא להישען רק על פרמטר זה. קבלני שיפוצים איכותיים לעבודות שיפוצים ע"י מומחים בתחום.

כיצד AZiNCOT יכולה לסייע לך בשיפוץ הקרוב שלך

חברת שיפוצים AZiNCOT בעלת תפיסה ודרך חדשה לשיפוץ הבית או המשרד. במוקד התפיסה החדשה עומדת ההבנה והניסיון המצטבר הן כלקוחות והן כקבלני השיפוצים, עבודות שיפוצים תמיד נחשבו כתהליך מלחיץ וקשה, על כן יש ליצור דרך חדשה להקל על מי שעובר אותו. הדרך לעשות זאת היא ליצור מרכז אחד של אנשי מקצוע, הטובים ביותר בתחומם כאשר מעליהם עומד מנהל עבודה אחד. כך נמנעת סחרחורת החיפושים המתישה מצד אחד אחרי אנשי המקצוע והליך השיפוץ הופך למהיר יותר, קל יותר ונעים יותר. וזה עוד לא הכל. לתפיסה החדשה הזו יש משמעויות כלכליות אשר משפיעות על תקציב השיפוץ. עבודה מול חברה אחת שמרכזת את העבודה מוזילה משמעותית את עלויות השיפוץ, כך שהיא משיגה עבור הלקוח את המחיר הטוב וההוגן ביותר מאיש המקצוע.  

עם השנים פיתחה חברת שיפוצים AZiNCOT רשת קשרים עניפה עם אנשי המקצוע הטובים בתחומם: אדריכלות, עיצוב פנים, אינסטלציה, גבס, צבע, תאורה ועוד. אנשי מקצוע אלה הם מומחים בתחומם ומשלבים מיומנות גבוהה, איכות, דיוק ויצירתיות, כחלק בלתי נפרד מתהליך העבודה. יכולות הניהול שלנו יחד עם שנות הניסיון הרבות שצברנו במגוון רחב של עבודות השיפוצים השונות כגון: עבודות שלד, גמרים, תכנון ובנייה, מהווה יתרון גדול לתהליך העבודה. העבודה מבוצעת בפיקוח ועמיד בתקנים, לפי היתרי בנייה מקובל.

יש לכם פרויקט בניה לבצע? בואו נעשה את זה ביחד!
צרו איתנו קשר ונשמח ללוות אתכם בתהליך.