שיפוץ דירה

בפרויקט של שיפוץ  דירה ישנן החלטות רבות, אך ללא ספק ההחלטה החשובה ביותר היא בחירת הקבלן שלכם. הקבלן הוא עמוד התווך של הפרויקט והחוליה המקשרת בין כל הגורמים.

חברת AZINCOT כאן כדי להפוך את דירת החלומות שלכם למציאות, ומציעים לעשות זאת בצורה מהנה. הרבה פעמים שיפוץ דירה הוא תהליך ארוך ומלחיץ, אך אנחנו כאן לתת לכם ראש שקט.

אנו מאמינים שכל שלב בתהליך השיפוץ הוא אישי וייחודי עבורכם, ולכן חייב להיות מותאם אליכם ולציפיות שלכם תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר.

מעוניינים לבצע שיפוץ דירה? בואו נעשה את זה ביחד!
צרו איתנו קשר ונשמח ללוות אתכם בתהליך.

בעיות העלולות לצוץ במהלך שיפוץ דירה

כידוע, אחת הבעיות אליה נקלעים כאשר נכנסים לפרויקט שיפוץ היא חריגה מהתקציב, לכן אנו מציעים את הפתרון הטוב ביותר. אנו נבנה עבורכם תכנון בניה מפורט בהתאם לתקציב ידוע מראש ונעבוד בצמוד לתקציב. תודעת שירות ואמינות הינם ערכים עליונים אצלנו מכיוון שאנו מאמינים שלקוחות מרוצים הינם כרטיס הביקור הטוב ביותר שלנו.

מה אנו מציעים?

בין אם אתם רוצים לשפץ דירה או בית לצרכים אישיים ובין אם הנכם מעוניינים להכין את הנכס למכירה / השכרה על מנת להפוך אותו למניב יותר, אנו נספק לכם את כל השירותים הדרושים, משלב התכנון, הרעיון והעיצוב ועד לניקיון הדירה וקבלת המפתח, בסטנדרט הגבוה ביותר ובמחיר ההוגן ביותר.

חברת שיפוצים AZINCOT מציעה לכם חבילה של ״הכל כלול״ משלב התכנון והעיצוב ועד לנקיון הבית וקבלת המפתח. אנו שני קבלנים העובדים בשני מישורים: במישור הניהולי –  כאשר האחד מנהל עבודה, מפקח  ודואג שהכל יעשה בזמן ולפי התקן, והשני, אדריכל פנים ובוגר מכללת שנקר, יתרון המאפשר לו לבצע עבודה של קבלן שמבצע שיפוץ דירה באיכות של מעצב תוך שימת לב לפרטים ולגימורים הכי קטנים.

השילוב המנצח הזה מבטיח תוצאה ברמה הגבוהה ביותר תוך תהליך עבודה יעיל ומקצועי. לפני תחילת העבודה אנו קובעים פגישת יעוץ ללא עלות, עם הקבלן הראשי ומעצב פנים על מנת להבין את הצרכים והרצונות שלכם על מנת לגבש קונספט עיצובי עבור הדירה שלכם.

לאחר הפגישה תקבלו הדמיה ממוחשבת של תוכנית אשר תמחיש לכם איך תראה הדירה לאחר השיפוץ. רק לאחר שתאשרו את התכנית, נתחיל בתהליך העבודה.