בנייה: חשיבות השלד ופיתוח התשתיות

כאשר חושבים על עבודת בנייה חושבים על החשיבות של השלד, תהליך העבודה וכמובן פיתוח התשתיות השונות והפרדה נכונה של כל חלל.
אנחנו בAZiNCOT מתמחים בפיתוח בנייה של חומות להפרדה בין דירות, חומה היקפית או שבילים בצורה המתוכננת והמפוקחת ביותר תוך מתן התחשבות בכל תנאי הסביבה ושימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר.
כאשר אנחנו מגיעים לשלב פיתוח תשתיות החשמל והאינסטלציה אנו עובדים בדיוק לפי בקשת הלקוח התייעצות עם בעלי מקצוע אשר מתמתחים ובתכנון תאורה וחשמל על הפן העיצובי יעזרו לתהליך זה לעבוד בצורה הטובה יותר, בתהליך הבניה חלק קריטי וחשוב הוא תשתיות התאורה בנוסף לקירור וחימום בכל בנייה באשר היא. תשתית בטוחה נעשית בדרך אופטמילית, דרך נכונה בשיתוף אנשי מקצוע איכותיים.

עבודה מדויקת ואיכותית של השלד במבנה גורם לתהליך בניה שנותן יציבות לבית למשך שנים. השלד הוא הבסיס לבניין כולו.

בשלב הבנייה חשוב להקפיד על שלד הבניין. עבודות כביסוס ואיטום השלד, הכנה לחלונות ודלתות, עמודים, קורות ותקרות, בנייה וכמובן גמר השלד ובדיקתו. שלד צריך להיבנות בצורה נכונה כבר בהתחלת התהליך, הקפדה על קירות ישרים מובילה לבית שבנוי בצורה יעיל ופרקטית.

כאשר בוחרים חברה אשר תתעסק בשלד הבניין חשוב לבחור מישהו מקצועי, איכותי ובעל נסיון רב. בנייה תקינה של השלד חשובה גם מהפן הבטיחותי וגם כהכנה לשאר בעלי המקצוע אשר עובדים על המבנה כי כאשר הקירות ושאר האלמנטים נקיים וישרים עבודות הריצוף והטיח יוקמו באופן קל ויותר והכי חשוב- זול יותר.

מספר שלבים חשובים בתהליך עבודות עפר לפני ביצוע בניית השלד:

  • מתווה סימון ליישום מיקום היסודות בשטח הנבנה.
  • ביסוס של היסודות (קלונסאות) כדי לאפשר כיסוי בטון באמצעות כלוב ברזל באיזור הקידוח.
  • יציקת הקורות המקשרות למקשה אחד להשמת יציבות למבנה הבניין.
  • עבודה על בניית קירות תוך מתן יציקות לעמודים וקורות.
  • יציקת התקרה.
  • בנייה של חלוקת הבית לפי תוכנית האדריכל.

חברת שיפוצים AZiNCOT תהיה אתכם בכל שלב בתהליך - מהתכנון הראשוני עד למסירת המפתח לדייר החדש. אנו מבטיחים שתהנו ממבנה המותאם לכל אישית לכל הציפיות תוך כדי מתן ליווי ופיקוח מקצועי צמוד, יחד עם ייעוץ אמין ואיכותי בתהליך זה. הניסיון הרחב והיכולת המקצועית שלנו היא ברמה הגבוהה ביותר.

מעוניינים בבניית שלד ופיתוח בפרויקט שלכם? מלאו פרטיכם ונציג שלנו יחזור אליכם בקרוב