חשמל ותאורה: חשיבות גבוהה בתהליך הבניה והשיפוץ

מהן ההכנות הדרושות כשמתכננים שיפוץ? איזו תאורה מתאימה לכל חלל ולמה חשוב שיהיו מספיק נקודות כאלו באזורים שלעיתים לא חושבים עליהם? שאלות אלו ועוד, חייבות לקבל מענה עוד בשלב התכנון.

לפני שמתחילים בפרויקט בניה, חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע איכותיים המתמחים בתכנון, עיצוב תאורה וחשמל. למהנדס חשמל למשל בתהליך הבניה, חלק קריטי בתהליך. הוא זה שאחראי בין היתר לתשתיות התאורה, לחימום, לקירור ולוונטילציה. הוא היחיד שידע ליצור את התשתית הבטוחה ביותר בדרך האופטימלית.  
ב AZiNCOT אנו מציעים אנשי המקצוע, מהמיומנים בתחום. חשוב לתכנן כל פרט ופרט ולפקח על תהליך הביצוע בזמן הבנייה. אנו נבטיח שעבודת החשמל והתאורה תתיישר בקו אחד עם הסטנדרטים העיצובים.

ידוע לנו כי תאורה נכונה משמשת הרבה מעבר לאלמנט פונקציונלי בלבד ויכולה להיות הגורם המרכזי לחלל נעים והרמוני. משחקי האור והצל בבית לדוגמא, הם עולם ומלואו. חשוב להתייחס לכל הגורמים, שיכולים להשפיע על התאורה בכל שעות היום ולתכנן בהתאם את התשתיות. דוגמא נוספת היא חיסכון באנרגיה, אחד מהגורמים הבולטים שיש לשקול בתהליך התכנון. בעל מקצוע טוב ידע לייעל את השימוש באנרגיה, תוך התחשבות בשימושים הפרקטיים של החלל.

חברת שיפוצים AZiNCOT  המתמחה בפיקוח בניה דואגת שכל התכנונים הללו יצאו לפועל בצורה המושלמת. יש לנו תפקיד חיוני בשטח - מפקח הבניה שלנו דואג שכל פרויקט יבוצע ביעילות ובפוקוס מלא. במידה ויש צורך במומחה או אישור כלשהו, אנו דואגים לכל הביורוקרטיה והאישורים הנחוצים כדי למנוע עיקובים בלתי צפויים ועלויות מיותרות. משלב התכנון, העיצוב, האספקה ועד לשלב ההתקנה, תוך התאמה לצרכים, לרצונות ולתקציב - אנחנו כאן, פועלים למענכם בכל רגע.

יש לכם פרויקט בניה לבצע? בואו נעשה את זה ביחד!
צרו איתנו קשר ונשמח ללוות אתכם בתהליך.