פיקוח בנייה: תכנון ומעקב מתחילת הפרוייקט ועד סופו.

כחברה לפיקוח בניה וניהול פרויקטים בעלי ניסיון רב, אנו מהווים יתד יציב המתווך בין כל בעלי המקצוע, תוך תפעול מוצלח של האופרציה המורכבת בתהליך הבניה ודאגה לכל פרט. חברת AZiNCOT מציעה לכלל לקוחותיה שירותים רבים בנוגע לפיקוח הבנייה. אצלנו בחברה מועסקים מיטב המהנדסים המנוסים והמומחים ביותר שיש בשוק. מהנדסי החברה שלנו ילוו את פרויקט הבנייה שלך מתחילת התכנון הראשוני עד הסיום הרצוי. אנו בחברת AZiNCOT נדאג שכל שלב בתכנון הפרויקט יתבצע בהתאם לתוכניות. שכל העבודות הדרושות יהיו בתקנים הנכונים ולפי המפרט הרצוי של הלקוח.

אתה כלקוח של חברתנו יכול לבחור בין פיקוח בנייה הנדסי צמוד שילווה אותך בכל התהליך או פיקוח בנייה שמתבצע בהתאם לשלבי הבנייה שאתה בוחר. אנחנו בחברת AZiNCOT נפגשים עם הלקוח ודואגים שהאדריכל והמפקח ילוו את את כל מהלך הפגישה. במהלך תכנון הבנייה נקיים מספר מפגשים כדי לתאם את כל התהליך הרצוי עם הגורמים הנכונים כגון עיצוב פנים, חשמל ותאורה, אינסטלציה ועוד.

היתרון הגדול של ניהול ופיקוח בנייה היא הפיקוח השוטף על השלד. אצלנו בחברת AZiNCOT אנחנו משווים בין תוכניות בנייה שונות תוך כדי התייעצות עם מיטב האדריכלים שיש לשוק להציע.

  • אנו נפקח על עבודות האיטום בכל שלב, נפקח על עבודות גמר כגון: ריצוף, אלומיניום, מערכות אינסטלציה וביוב וכל עבודת פיתוח שצריכה להתקיים לאחר שלב גמר העבודה.
  • אנו מתאמים ומפקחים על מבנים פרטיים וציבוריים כמו מבני משרדים, ספריות, גני ילדים, בתי ספר ומועדונים שונים בנוסף לעבודות תשתיות של חשמל, כבישים, גינון וקווי מים וביוב.

חברת שיפוצים AZiNCOT פיקוח בניה וניהול פרויקטים תמיד נמצאים בשבילכם ולוקחים אחריות מלאה בניהול פרויקט הבנייה שלכם. זה הזמן להסיר דאגה מלבכם, לסמוך, לשחרר ולהרפות. אתם יכולים לחלום בשקט - יש מישהו שדואג לממש לכם את החלום.

מעוניין בפיקוח בנייה מקצועי?
צרו קשר ונשמח להשתתף בפרוייקט הבא שלכם