איטום: כך מגנים על הבית

בית טוב הוא בית אשר נבנה בצורה טובה. חלק מתהליך הבנייה הוא גם איטום הבית, אנחנו בחברת AZiNCOT מייחסים חשיבות רבה לאיטום הבית, ורואים בזה חלק חשוב בתהליך. כאשר מדברים על עבודות איטום מדברים על מגוון רחב של שירותים, חברתנו עוסקת באיטום גגות, מבנים ונזילות. כך שהחורף שלכם תמיד יהיה חם.

החברה דוגלת במקצועיות ובביצוע מיומן ברמת גימור מושלמת, האיכות שלנו חסרת פשרות אשר מכוונת לכל לקוח באשר הוא. כל פרויקט שבו אנו עובדים הוא עם אחריות ואמינות. אנו משתמשים בחומרים המשובחים ביותר בענף, התקן שלנו מחמיר ומותאם לדרישות החוק, אנו שמים לב לכל פרט ופרט בביצוע ושמים לב לפרטים הקטנים, הדיוק, הגימור והעמידה בזמנים נראית לאורך כל שלבי הפרויקט עד שאנו מסיימים אותו.

ב AZiNCOT אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות איטום, כגון עבודות איטום ובידוד בשיטות המתקדמות ביותר, יצירת שיפועים על ידי יציקת בת-קל, איטום מרפסות ללא צורך בפירוק, עבודות גובה, איתור נזילות ומתן פתרונות בידוד.

במסגרת שירותי החברה שלנו אנו מציעים בנוסף איטום גגות ובידוד מבנים, אנו מייסדים את הגגות ומוסיפים איטום מקצועי בכל היקפיו, גם לגג מרוצף וגם לגג אסבסט האיטום שלנו נעשה על ידי אנשי מקצוע מיומנים אשר מומחים באיטום הגגות באמצעות יריעות ביטומניות משכוללות, בנוסף לעבודות פיתוח הבניין ואיטום מקלטים ומרתפים אנו גם עוסקים באיטום קירות ומעטפת הבניין. לכל אורך התהליך אנו מציעים ייעוץ, מתן פתרונות לבעיות האיטום תוך כדי הדרכה במיוחד בשבילכם, כדי שתדעו בדיוק מה הולך בכל רגע.

רוצים להשיג הגנה מירבית בכל חודשי השנה? הכל מתחיל באיטום הבית בצורה הנכונה והטובה ביותר, בAZiNCOT אנחנו פועלים לכך שתצא שווא רצון מכל התהליך, תוך כדי התייעצות, עדכון ומתן עדכונים ללקוח בזמן אמת.

אנו משתמשים במכשור איכותי ומתקדם שמאפשר לנו לעמוד בכל ציפיות הלקוח בכל זמן נתון, בכל פעם מחדש. השירות האיכות והעבודה המקצועית שלנו מזכים אותנו באמונם של לקוחותינו הקבועים, ומושכים כמובן עוד לקוחות חדשים.


חברת שיפוצים AZiNCONT הינה מהחברות המובילות בישראל בביצוע עבודות איטום על כל סוגיהן, עם ייעוץ של מומחי איטום ובידוד בנוסף למהנדסי בניין ואנשי מקצוע אחרים. אנו שמים דגש על עבודה איכותית ומקצועית, חשוב לנו שקהל הלקוחות יקבל ליווי צמוד בסנדרטים הגבוהים ביותר שאפשר לצפות

מעוניינים להשתמש באיטום בפרויקט שלכם?
מלאו פרטיכם ונציג שלנו יחזור אליכם בקרוב