לקוחות ממליצים

 • לכל צוות AZINCOT
  אני רוצה להודות מקרב לב על העזרה הרבה בפרוייקט הדירות שלנו. כאשר רצינו לגשת לחשמל והתאורה בדירות ידענו מיד שאחנו צריכים איש מקצוע מוכח שמתעסק בחשמל. עוד לפני שלב התיכנון קיבלנו מענה מלא, מספר המלצות ומה יותר מועיל למקסם את התאורה אצלנו בבית מהרגע הראשון הרגשנו במקצועיות הרבה אשר ניתנת על ידי כל אחד ואחד מהעובדים שלכם שבאו ובדקו כל הדאגה, האכפתיות וההמלצות הפכו את השיפוץ ללא מזיק שלא הפריע כך למהלך המשך הבנייה תודה על המענה המהיר והיחס הטוב, ללא ספק השירות הכי מקצועי שנתקלנו בו המשיכו כך ונתראה בעוד פרוייקטים עתידים אנחנו, כבר רואים פה הרבה יותר טוב

 • לחברת AZINCOT האיכותית
  כאשר הגענו לשלב העיצוב של הבניין ידענו שאנחנו רוצים למשוך קהל יעד מיוחד, קהל יעד שיעריך עיצוב טוב ושונה, עיצוב פנים מושך לא פחות מהמראה החיצוני של הבניין ולאחר חיפוש ממושך והמלצות רבות החלטנו לפנות אליכם. זאת הייתה ההחלטה הטובה ביותר שעשינו לאחרונה. בפגישה הראשונה כבר ראינו דוגמאות לרעיונות שאף אנחנו לא חשבנו אליהם, הפיתרונות היצירתי. ההקשבה ללקוח, גם אנחנו למדנו רבות על עולם הגבס, שמסתבר..הרבה יותר מרתק ממה שחשבנו הלקוחות שבאים לראות את הדירות מתלהבים מכל חלל שהם רואים, מעיצוב הפנים בסלון, בחדר הילדים ואף במרפסת השמש, הכל מדוייק וכמו שצריך, כמו שזה נראה כבר תקבלו שיחות רבות לעבודות חדשות. יישר כוח, רק שבחים ותודות

 • המלצה על חברת AZINCOT
  ברצוני להביא את תודתי העמוקה על הפיתרון בפרוייקט הצביעה שלנו. רצינו להוסיף קצת צבע לבניין, משהו מיוחד ואחר אז פנינו אליכם, משרדנו קיבל את השירות הכי מקצועי, יצירתי והוגן שנתקלנו. כמו שאומרים אצלכם, צביעה זו אומנות. ועכשיו יש אצלנו אווירה קסומה בכל פעם שנכנסים לבניין. הפתעתם אותנו באופן מיוחד, הן במהירות התגובה, היחס והרצינות לעבודה, המקצועיות, התמורה למחיר ששילמנו, והשירות בהמשך הדרך. היה כיף לקבל שירות כל כך חם מכל הלב אין מילים בפינו לתאר עד כמה אתם נדירים, המשיכו כך!

 • לכבוד AZINCOT ­ חברה לפיקוח וניהול פרוייקטיים
  שלום רב,
  לאחר כשנתיים של פעילות משותפת ומצליחה אנו מבקשים להודות לחברת 'AZINCOT' על כל תשומת הלב והיחס הנדיב לאורך כל הדרך, למרות השינויים הרבים שלא חסכנו ממכם במהלך הדרך. אנחנו בעזרת חברכתם עשינו את הפרוייקט שלנו בצורה הטובה ביותר שיכולנו לרצות, כבר שפגשנו את מעצבת הפנים הנחמדה (שעדיין בקשר איתנו) ידענו ש 'פגענו בול' , ההוכחה היא בתוצר הסופי אשר נוצרה. הרמה שציפינו לה ואף יותר. הדירות שלנו נראות עכשיו יוקרתיות הרבה יותר, תודות לכם. חלל הבית בנוי לתפארת, כל דבר נמצא במקום הנכון בטוב טעם, יש נגישות להכול באופן ידידותי ונוח אנו רוצים להודות באופן אישי למנכ"ל AZINCOT. מר אריאל אזינוקט על הנדיבות שהפגנת במהלך הפרוייקט, הסבלנות אשר הוא סיפק לנו, ההבנה וההקשבה והביצוע המדוייק של כל בקשה ובקשה שלנו בנוגע לעיצוב כל איזור הביאה לתוצאה המדהימה שיצאה בסופו של דבר. אנחנו מקדמים פרוייקטים נוספים שלכם וממליצים לפרטנרים שלנו להשתמש רק בשירות שלכם, וממליצים לרכוש שירות לכל מי שמתעניין בבניית פרוייקטים, המחירים אטרקטיביים והכי חשוב­ היחס אישי לכל לקוח. אנו נמשיך לעבוד אתכם ונמליץ עליכם לכל מתעניין.
  בהצלחה בהמשך

 • לצוות המופלא של חברת AZINCOT
  אנחנו רוצים לציין את העבודה היעילה והמקצועית של העובדים בחברת AZINCOT, תוך שבועיים מרגע שהם נכנסו לדירתנו הם חוללו פלא ועשו לי משהו חדש, כל מה שהובטח לנו בוצע, והרבה מעבר, קיבלנו את הדירה שתמיד רצינו, במחיר הכי אטרקטיבי שיכולנו לצפות. הצוות טיפל בנו מא' עד ת'. עיצוב הפנים, גבס, חשמל, תשתית המים, ואפילו שלחו מעצב פנים כדי שימליץ לנו על עיצוב הבית. מקרב לב אנחנו מודים לצוות המקצועי שליווה אותנו במשך כל פרוייקט השיפוץ .הדירה שלנו עכשיו מוארת ויפה, נוחה ומיוחדת. החלום שלנו התגשם. יש לנו בית, בדיוק כמו שחלמנו. ככה זה שיש צוות שדואג להכל, אפילו לניקיון לאחר סיום העבודה.
  תודה תודה ושוב תודה

 • לכבוד חברת AZINCOT
  לאחרונה סיימנו תקופה של כשנה בהם בנינו את ביתנו בשיטת הבנייה של חברת AZINCOT, אין ספק שהמקצועיות, הלווי האישי וההקפדה על הפרטים הקטנים הפכה את עבודת האיטום שלנו ליותר מסתם עוד עבודה. העבודה התנהלה בהתאם ללוחות הזמנים ועל פי רצונותינו ובקשותינו.
  הגענו אליהם דרך המלצה, התקשרנו לקבל הצעה לאיטום לאחר שבתקופת החורף האחרונה סבלנו מרטיבות מנכ"ל החברה היה מקצועי לאורך כל הדרך, והכי חשוב­ אמין.
  מדובר בחברה מקצועית שעשתה עבודה נפלאה ויפה.
  מעל הדירה שלנו, החלטנו לבצע איטום והוחלט שזה יהיה דרכםהמהנדס שנשלח הגיע בשעה שקבענו ולא שנייה אחרי, הוא בא איתנו לגג, הסביר לנו בדיוק מה הבעיה ופירט עלהסכום אשר הוא נקב היה מקובל ועמד בתקציב אשר רצינו, הוא עשה רושם נפלא ונהדר, סגרנו איתו על העבודהעל הצעות מחיר שונות על איטום ביריעות ביטומניות.
  והיא נעשתה עם צוות מקצועי אשר ביצע את העבודה בצורה המעולה ביותר.
  העבודה ארכה לא יותר משלושה ימים בצורה מאורגנת, ללא רעשים ולכלוך. הכל בהקפדה על מקצועיות ואמינותכאשר הם סיימו את העבודה , הצוות עבר שוב על הגג והשאיר אותו נקי למופת!
  קיבלנו אחריות לעבודה ואנחנו שבעי רצון ממליצים בחום, צוות מעולה ובעל מקצוע מצויין!
  תודה רבה

 • המלצה חמה על חברת AZINCOT
  כאשר התחלנו את הפרוייקט החדש שלנו ידענו שמעל לכל אנחנו רוצים שקט נפשי בפרוייקט שלנו, לאחר בדיקות ממושכות והמלצות מעמיתים החלטנו על חברת AZINCOT לפיקוח הבנייה שלנו.
  ניגשתי למר אריאל אזינקוט אשר בצורה מקצועית הסביר לי מה בדיוק מה דעתו על הפרוייקט, האם יש משהו שכדאי לשנות והראה לנו פרוייקטים מהעבר שלו. הוא התחייב שהמסע שלנו יחדיו יעבוד בצורה הטובה ביותר וכל מטרה שהגדרנו בהתחלת התהליך­ תיושם.
  כמות המילים החמות כלפי החברה היא בלתי נגמרת, הם ווידו שהבנייה של הפרוייקט הולכת לפי התכנון, הכל הותאם בדיוק לתהליך העבודה שנקבע מראש. כל עובד מטעם החברה הוא מיומן, איכותי ויודע בדיוק מה לעשות.
  אריאל היה מפקח הבנייה של הפרוייקט שלי, והשבחים לא נגמרים.
  אני מודה מקרב לב על כל העזרה!
  זכיתי

 • לחברת AZINCOT היקרה
  כאשר ישבנו ביחד ותיכננו את התוכנית לבנייה של הפרוייקט שלנו, השלב שכולם יודעים שזה הקריטי ביותר בתהליך כאשר רוצים לשרדג את המבנה. ידענו בדיוק למי לפנות. כבר שפנינו לחברה AZICONT הם דאגו לשלוח נציגים שיסבירו להם כל פרט ופרט על תהליך הבניה בפרוייקט, איך ניתן למקסם את הפרויקט שלנו במינימום הוצאות ומקסימום הכנסות.
  בנוסף אריאל הפתיע אותנו והביא מהנדסים שבאים מעולמות שונים, לקבל חוות דעת, שיתבוננו על שלב התיכנון, עם סיום עבודות השיפוץ והבניה בביתנו רצינו להודות לך באופן אישי על חוויה בנייה נעימה ומקצועית שהענקת כל זה כדי למנוע שגיאות וכדי שהכל יעבוד ויתקתק. בדיוק כמו שצריך לנו לאורך כל הדרך אין ספק שהשירות החם, העצות והטיפים שלקחנו ויישמנו בתהליך פרוייקט הבנייה שלנו עזר לנו המון. הצלחנו לשדרג את תוכנית המבנה שלנו בצורה שאפילו לא חשבנו פרוייקט השיפוץ הסתיים בזמן שרצינו, בתקציב שנקבע ובאיכות המתבקשת. דבר שאינו עניין של מה בכך. אנחנו נהנים מהתוצאות שמדברות בעד עצמם ומזכירים את חברתכם לטובה בכל רגע נתון עם המלצות מכל לכל אחד שזקוק לבניה או שיפוץ.
  היחס היה נהדר, השירות היה מעולה.
  אנו מרוצים מאוד, בעל מקצוע מצוין­ מבסוט עד הגג!

מעוניינים גם לשכור את שירותינו? צרו קשר ונשמח להשתתף בפרוייקט הבא שלכם